Magiczny Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ekhm.. Uwaga (;

Go down 
AutorWiadomość
Seira Thomas

Seira Thomas


Liczba postów : 107
Age : 31
Humor : ...
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Elfy

Ekhm.. Uwaga (; Empty
PisanieTemat: Ekhm.. Uwaga (;   Ekhm.. Uwaga (; I_icon_minitime18.09.08 2:11

Ponieważ po mojej długiej nieobecności spowodowanej brakiem internetu nie mogłam zajmować się sprawami mojego imperium. Teraz jak da się zauważyć powracam i znowu wszystkie sprawy dotyczące Wschodniego Imperium kierujecie do mnie (Seira Thomas ) (:

Za wszystkie wcześniejsze utrudnienia serdecznie przepraszam, ale no cóż... siła wyższa xD
Powrót do góry Go down
gość
Gość




Ekhm.. Uwaga (; Empty
PisanieTemat: Re: Ekhm.. Uwaga (;   Ekhm.. Uwaga (; I_icon_minitime27.09.08 20:31

Mam głupie pytanie do Siery ;]

Byłam zarejestrowana na tym forum jako Roxanne Abigail Shaw i zostałam wyrzucona. Ciekawi mnie za co, bo raczej żadnego punktu regulaminu nie złamałam Razz

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Seira Thomas

Seira Thomas


Liczba postów : 107
Age : 31
Humor : ...
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Elfy

Ekhm.. Uwaga (; Empty
PisanieTemat: Re: Ekhm.. Uwaga (;   Ekhm.. Uwaga (; I_icon_minitime28.09.08 14:35

Po 1 Seiry nie Siery, po 2 nie udawaj idiotki. Poza Roxanne Abigail Shaw masz kilka innych kont. Ponieważ przekroczyłaś dopuszczalną ilość postaci zostałaś wyrzucona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ekhm.. Uwaga (; Empty
PisanieTemat: Re: Ekhm.. Uwaga (;   Ekhm.. Uwaga (; I_icon_minitime28.09.08 22:42

To ja pozwole sobie wyjaśnić. Czy mi uwierzysz, to już Twoja sprawa, ale nie lubie być stawiana w głupich sytuacjach, więc:

Prawdopodobnie sprawdzałaś IP, a ze mną jeszcze mieszka moja przyrodnia siostra, która również jest na tym forum (i faktycznie ma kilka kont). Jestem na tym forum, bo ona mi je pokazała i ja osobiście mam (a raczej miałam) tylko jedną postać, bo jestem nowa i więcej mi ich nie trzeba.

Moją siostre pewnie kojarzysz (jedna z jej postaci to Emilly).
Jeśli mi nie uwierzysz, to nie bede się więcej wypowiadać. Chciałabym być na tym forum, bo jest miłym oderwaniem od rzeczywistości, ale nie chce Cie bardziej wkurzać, bo chyba uważasz że ja i moja siostra to ta sama osoba, a jej raczej nie lubisz.

Zrobisz jak uważasz, Twoja wola. Tylko chciałam żeby było jasne, jak sytuacja wygląda.

Pozdrawiam
Roxanne Abigail Shaw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ekhm.. Uwaga (; Empty
PisanieTemat: Re: Ekhm.. Uwaga (;   Ekhm.. Uwaga (; I_icon_minitime28.09.08 22:42

I przepraszam za przekręcenie imienia.

Rox
Powrót do góry Go down
Seira Thomas

Seira Thomas


Liczba postów : 107
Age : 31
Humor : ...
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Elfy

Ekhm.. Uwaga (; Empty
PisanieTemat: Re: Ekhm.. Uwaga (;   Ekhm.. Uwaga (; I_icon_minitime10.10.08 23:30

W takim razie, pogadam z Ver i razem zadecydujemy co dalej w tej sprawie.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Roxanne
Gość




Ekhm.. Uwaga (; Empty
PisanieTemat: Re: Ekhm.. Uwaga (;   Ekhm.. Uwaga (; I_icon_minitime12.01.09 22:53

Straciłam już nadzieje Razz

R.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ekhm.. Uwaga (; Empty
PisanieTemat: Re: Ekhm.. Uwaga (;   Ekhm.. Uwaga (; I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ekhm.. Uwaga (;
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» UWAGA, UWAGA!
» UWAGA !!
» UWAGA!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magiczny Świat :: Od Adminów :: Ogłoszenia-
Skocz do: