Magiczny Świat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wasze pomysły, problemy

Go down 
+4
Aylana Arielin
Bandulus Bambaklack
Sinai Soldar
Veronic Van der Woodsen
8 posters
AutorWiadomość
Veronic Van der Woodsen
Admin
Veronic Van der Woodsen


Liczba postów : 243
Age : 31
Humor : Nie najgorszy ;p
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Wampiry

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime19.07.08 17:18

Możecie tu pisać o wszystkim co jest związane z forum Smile
Powrót do góry Go down
https://fantastyworld.forumpolish.com
Sinai Soldar

Sinai Soldar


Liczba postów : 56
Age : 31
Registration date : 19/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Czarne Elfy

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime19.07.08 22:48

mogłybyście zrobic krainy oiza imperium władane przez nikogo czyli barbarzyńskie.Te krainy mogłyby być pustynią,górami itd

lol! lol!
Powrót do góry Go down
http://www.Sinai.tnb.pl
Veronic Van der Woodsen
Admin
Veronic Van der Woodsen


Liczba postów : 243
Age : 31
Humor : Nie najgorszy ;p
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Wampiry

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime19.07.08 23:45

Niezły pomysł Smile zrealizuję jak wrócę lub Seira zanim wrócę
Powrót do góry Go down
https://fantastyworld.forumpolish.com
Bandulus Bambaklack

Bandulus Bambaklack


Liczba postów : 30
Humor : Bujaka xD
Registration date : 19/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Czarne Elfy

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime20.07.08 22:57

Osobiscie popieram przedmowce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime26.07.08 16:01

Ha! Zrobiłam baner no jakby chyba baner i mam pomysła ;] może najpierw pokaże ten obrazek xD
Wasze pomysły, problemy Minitokyoanimewallpaperrr6
Prosze wygląda to tak ,ale nie wiem czy wam się podoba. Paint czasami czyni cuda xD

A więc pomysł jest taki..Każdy gdzieś na swoich .stronach ,blogach itp. Wstawi ten rysunek Smile Może dzięki temu nasze forum zrobi się popularne i będą się rejestrować Smile

Teraz tylko niech Administratorzy potwierdzą czy pomysł jest ok czy nie jest ok ;].
Ja dam jeszcze link jak ktoś ma ochotę wklejać :
https://2img.net/r/ihimizer/img187/7055/minitokyoanimewallpaperrr6.jpg
Powrót do góry Go down
Veronic Van der Woodsen
Admin
Veronic Van der Woodsen


Liczba postów : 243
Age : 31
Humor : Nie najgorszy ;p
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Wampiry

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime27.07.08 13:42

Moim zdaniem pomysł jest świetny Very Happy
Powrót do góry Go down
https://fantastyworld.forumpolish.com
Sinai Soldar

Sinai Soldar


Liczba postów : 56
Age : 31
Registration date : 19/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Czarne Elfy

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime28.07.08 22:25

Powinnyście dodatkowo zbudować Pustkowie,miejsce na samotne podróże i wyprawy Twisted Evil
Powrót do góry Go down
http://www.Sinai.tnb.pl
Aylana Arielin

Aylana Arielin


Liczba postów : 8
Age : 32
Registration date : 28/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Czarne Elfy

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime29.07.08 9:03

Hm. Przede wszystkim, to chyba powinno się zmienić "granica imperii" na "granica imperiów". Bo nie ma czegoś takiego, jak imperii ;P
Powrót do góry Go down
http://shaerasilverstar.fbl.pl
Veronic Van der Woodsen
Admin
Veronic Van der Woodsen


Liczba postów : 243
Age : 31
Humor : Nie najgorszy ;p
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Wampiry

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime29.07.08 9:52

Racja xD przepraszamy za błąd Razz
Powrót do góry Go down
https://fantastyworld.forumpolish.com
Gość
Gość




Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime21.08.08 14:13

Ja już wcześniej miałam taki pomysł.. Ver została już na gygy o nim poinformowana, lecz nie wiem czy Administratorzy zrealizują ten pomysł..
Jak wiadomo na forum jest 6 istot:
1. Wampiry
2. Upadłe Anioły
3. Czarne Elfy
4. Anioły
5. Elfy
6. Ludzie

Mój pomysł tyczy się istot. Ponieważ stwierdziłam ,że można jeszcze jakies dodać..
Wymyśliłam ,że można by do tych istot dodać jeszcze Wróżki (Wróżkowie) i Diabły..
No skoro są Anioły to Diabeł chyba nic nowego. Twisted Evil
To tylko taki mój pomysł. Jeżeli Administratorzy stwierdzą ,że to nie ma sensu.. To róbcie co chceta.. Very Happy
Tylko powiedzcie co myslicie o tym pomyśle?
Oczywiście można pomyśleć jeszcze i dodać jakiś Goblinów czy co xD
Powrót do góry Go down
Seira Thomas

Seira Thomas


Liczba postów : 107
Age : 31
Humor : ...
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Elfy

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime24.08.08 17:26

Pomysł jest niby dobry, ale po co tyle grup? Niektóre nadal są puste, wiec dodawanie kolejnych byłoby głupie. Według mnie to nie jest potrzebne. Ale zobaczymy co sądzi o tym Ver =)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime24.08.08 17:35

No ,ale ja bym chciała mieć wróżkę xD
Powrót do góry Go down
Veronic Van der Woodsen
Admin
Veronic Van der Woodsen


Liczba postów : 243
Age : 31
Humor : Nie najgorszy ;p
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Wampiry

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime24.08.08 17:57

Uważam to samo co Sei. Może kiedyś gdy będzie nas więcej. Na razie nie ma najmniejszego sensu
Powrót do góry Go down
https://fantastyworld.forumpolish.com
Gość
Gość




Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime24.08.08 18:46

Pffff..... u.u
Powrót do góry Go down
Aylana Arielin

Aylana Arielin


Liczba postów : 8
Age : 32
Registration date : 28/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Czarne Elfy

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime06.09.08 13:51

A ja popieram. Przecież nie musi być każda grupa zapełniona, a każdy powinien być tym, kim chce Wink
Powrót do góry Go down
http://shaerasilverstar.fbl.pl
Veronic Van der Woodsen
Admin
Veronic Van der Woodsen


Liczba postów : 243
Age : 31
Humor : Nie najgorszy ;p
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Wampiry

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime09.09.08 16:36

Jakby każdy miał być tym kim chce na forum byłoby 100 grup po 1 osobie w każdej. Forum będzie rozbudowane za jakiś czas ale w tym momencie nie mam czasu (szkoła) a Sei nie ma neta.
Powrót do góry Go down
https://fantastyworld.forumpolish.com
Gość
Gość




Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime09.09.08 17:44

No to coo... *foch..*

[ Administratorzy do siedmiu boleści.. xd Przepraszam za off-topic.. chcecie możecie mi bana dać.. mi i tak to wisi.. dzień zjeba..ny..a ban to nis nowego xd
Powrót do góry Go down
Veronic Van der Woodsen
Admin
Veronic Van der Woodsen


Liczba postów : 243
Age : 31
Humor : Nie najgorszy ;p
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Wampiry

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime09.09.08 20:54

Tego to nawet nie skomentuje, bo mój komentarz mógłby cię bardzo zaboleć. Fochajcie się do woli mam do głęboko gdzieś
Powrót do góry Go down
https://fantastyworld.forumpolish.com
Gość
Gość




Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime09.09.08 21:27

Zboleć? Weź mnie nie rozśmieszaj.. Mnie już nic nie "zboleje"... A fochać się moge gdzie chce i kiedy chce.. nikomu nic do tego..
Powrót do góry Go down
Veronic Van der Woodsen
Admin
Veronic Van der Woodsen


Liczba postów : 243
Age : 31
Humor : Nie najgorszy ;p
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Wampiry

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime10.09.08 16:46

Masz racje nikomu nic do tego, nikogo to nie obchodzi a już najmniej mnie.
Powrót do góry Go down
https://fantastyworld.forumpolish.com
Gość
Gość




Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime10.09.08 21:43

No i dobrze..
Powrót do góry Go down
Seira Thomas

Seira Thomas


Liczba postów : 107
Age : 31
Humor : ...
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Elfy

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime18.09.08 1:57

Ver tego nie skomentowała, ale ja skomentuje. I mam w głęboko gdzieś to co o mnie pomyślisz.

Słuchaj ty tępa, pusta, zapatrzona w siebie idiotko to, że ty chcesz i masz focha jest najmniej istotne. Chcieć to sobie możesz, ale nikt nie będzie spełniał tych twoich zachcianek. I jeżeli założysz jeszcze jedno konto to usune je wszystkie i zbanuje cię.
DOTARŁO? Mam dość tych twoich zachcianek, twojego wtrącania się, rządzenia. Mam dość ciebie. I naprawdę jeżeli chcesz być na tym forum radze ci się zamknąć i nie zaczynać ze mną ani z Ver. I uwierz mi, że ty nie masz za co sie tutaj fochać. Twoje fochy to ja mam głęboko w dupie i nie interesuje mnie to, że ty chcesz. A ja chcę żebyś się zamknęła i przestała mnie wkurzać! Jesteś nam tutaj potrzebna jak dziura w suficie.

Dziękuje za uwage, mam nadzieje, że dało ci to troche do myślenia. Jeżeli nie, trudno. Nie moja wina ,że zostałaś tak wychowana.

Ah... i z łaski swojej prześlij mi prywatną wiadomością ilość twoich postaci. Razem z imionami i nazwiskami oraz ewentualnymi usuniętymi kontami.
Powrót do góry Go down
Ite Oret

Ite Oret


Liczba postów : 50
Registration date : 01/09/2008

Karta Postaci
Rasa: Ludzie

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime20.09.08 11:05

Uuu... ostro jedziesz Very Happy od 1 do 10 daje ci 11. JA mam tylko 3 postacie jak by co... czyli tyle ile można Very Happy. Nie chciał bym mieć bana XP.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime27.09.08 21:02

Droga Siero,

nie widze sensu w wysyłaniu Ci jakiegokolwiek PW, ponieważ jako Adminka powinnaś mieć dostęp do IP wszystkich użytkowników. Chyba że jesteś zbyt tępa, żeby to sprawdzić. Moje zachcianki to moje zachcianki i nic Ci do nich, więc łaskawie nie wtrącaj się w sprawy które Cie nie dotyczą.

Rozmowa była pomiędzy mną a Veronic i wepchnęłaś się do niej na chama, mimo że nikt Cie do niej nie zapraszał. A to podobno ja się wtrącam.. Więc słuchaj: zostało zadane pytanie o zwiększenie ilości grup i każdy miał prawo wyrazić swoją opinie. Z tego co wiem obowiązauje wolność słowa. Moje fochy mogą Cie wkurzać bądź nie i mam to głęboko w dupie.

A teraz wysil przez chwilę swój mały móżdżek i zastanów się - czy widzisz różnicę między żartem, a poważnymi słowami? Śmiem wątpić. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie, poważnie bądź żartem, ale obrażanie kogokolwiek jest po prostu żałosne.

Bądź łaskawa czasem POMYŚLEĆ, to naprawde nie boli.

Miłego dnia.
Powrót do góry Go down
Seira Thomas

Seira Thomas


Liczba postów : 107
Age : 31
Humor : ...
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Elfy

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime28.09.08 14:49

Owszem mam dostęp do IP użytkowników, ale myślałam, że będziesz na tyleuczciwa i sama przyznasz się do ilości swoich postaci. No cóż, widocznie to tylestes tępa. Oczywiście, że twoje zachcianki to twoje zachcianki, ale jako iż jestem drugą adminką mam prawo do rzekomego wtrącania się. Sprawy opisywane tutaj nie są kierowane tylko do Ver, więc nie pierdziel mi tutaj, że mnie to nie dotyczy.

Nie wpychałam się do tej rozmowy na chamca, tylko poprostu nie mam zamiaru tolerować twojego wybitnie głupiego i chamskiego zachowania. Owszem wtrącasz się. Moze nie tą postacią ale innymi tak i sama o tym dobrze wiesz. Wolność słowa obowiązuje, ale jeżeli powiedziane było, że nie będziemy robić więcej grup to koniec, klamka zapadła (mam nadzieję, że znasz takie okreslenie, jeżeli nie trudno) Twoej fochy mam głęboko w dupie, tyle tylko, że nie mozesz obrażać sie o coś o czym ty nie decydujesz.

Obrażanie kogoś jest żałosne tak? Więc nie musisz mnie obrażać. Założę się, że mój jak ty to określiłaś 'móżdżek' jest o wiele większy od twojego. Różnicę pomiędzy żartem, a poważnymi słowami widzę, ale ty moim zdaniem nie wyraziłas tego ani poważnie ani żartem. Ty poprostu nadęłaś się jak 5 letnie dziecko i myślałaś, że nikt nie zareaguje na twoje fochy, że będziemy potulni jak owieczki. Tak dobrze nie ma.

A ty bądź łaskawa czasem nie udawać większej idiotki niż jesteś, to również nie boli.

Miałam cię nie obrażać, ale innych łagodnych określeń na ciebie nie ma.
Powrót do góry Go down
Viktor Rosenberg

Viktor Rosenberg


Liczba postów : 123
Registration date : 29/08/2008

Karta Postaci
Rasa: Wampiry

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime29.09.08 9:05

Zamiast pracowac nad sprowadzaniem użytkowników.Nasze wizyty na forum kończą się zawsze kłótnią.Jak sam dział wskazuje "pomysły,problemy" Emilly powinnas powiedziec ewentualnie administracjii a nie tak otwarcie krytykowac i tu nie bronie administratorów bo nikt tu raczej świętym nie jest.Ban Rox moim zdaniem głupota...Sama piszesz że na PW powinniście to rozwiązywac ,a nie od razu ban.Takie bez uzasadnione bany mogą przy większym forum byc problemem.Bo administracja powinna chciec dla forum i użytkowników jak najlepiej.Także nie zastanawiajcie sie nad pomysłami rozszeżenie grup itp tylko ściągnijcie wiecej ludzi wtedy na pewno w większym gronie rozwiązali byśmy każdy problem.Pozdro...
Powrót do góry Go down
Seira Thomas

Seira Thomas


Liczba postów : 107
Age : 31
Humor : ...
Registration date : 18/07/2008

Karta Postaci
Rasa: Elfy

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime10.10.08 23:28

Przecież my nie chcemy rozszeżać grup. O to jest cała głupia kłótnia. Nad zniesieniem bana Roxanne jeszcze się zastanowię, a tak pozatym musze to omówić z Ver. Skąd mam mieć pewność, że Roxanne ma na prawde siostrę? Każdy może się tak wytłumaczyć. Przecież my chcemy dla forum i użytkowników jak najlepiej. Poprostu nie tolerujemy takiego zachowania jak np. Kelly, Emily czy jak ona się tam zwie.. . Ściągnięcie ludzi w roku szkolnym wcale nie jest takie proste. W dodatku muszą to być ludzie, którzy mniej więcej wiedzą o co chodzi i nie będą robić z siebie tych najważniejszych chociaż tak naprawdę znaczą mniej niż kupka żwiru.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime18.10.08 12:20

Zrobiłem forum RPG z tej samej strony co wy czyli editboard. Niestety nie wiem dlaczego gdy zrobiłem nową grupę nie pokaza mi się na forum tam na dole w Kto jest dostępny. Usunąłem także grupę moderators ale on nie znikła. Proszę adminów o pomoc.
Powrót do góry Go down
Rose Broke

Rose Broke


Liczba postów : 66
Age : 32
Registration date : 25/08/2008

Karta Postaci
Rasa: Anioły

Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime06.11.08 0:19

Seira ja znam Rox i Emilly Kelly i tego jej chłopaka Rox ma młodszą siostrę więc nie wiem po co ją zbanowałaś
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze pomysły, problemy Empty
PisanieTemat: Re: Wasze pomysły, problemy   Wasze pomysły, problemy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wasze pomysły, problemy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Magiczny Świat :: Od Adminów :: Pomysły użytkowników-
Skocz do: